Ochrana utajovaných skutečností

Službu poskytujeme pro všechny subjekty, které v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných skutečností, ve znění pozdějších předpisů potřebují získat potvrzení o průmyslové bezpečnosti na příslušný stupeň utajení.

Bezplatná cenová nabídka

Tuto službu doporučujeme v případech, pokud chcete:

  • poskytovat služby orgánům státní správy;
  • seznamovat se s utajovanými skutečnostmi;
  • obchodovat, případně poskytovat služby ozbrojeným silám ČR;
  • provádět letecké snímkování;
  • zvýšit bezpečnost a image firmy.

Obsah poskytované služby: Komplexní analýza prostředí subjektu, ve kterém se bude ukládat, zpracovávat resp. manipulovat s utajovanými skutečnostmi, včetně optimalizace a důkladné analýzy systému na ochranu utajovaných skutečností. Návrh řešení jako celku a jeho částí (fyzická bezpečnost a objektová bezpečnost, informační bezpečnost, personální bezpečnost, administrativní bezpečnost, informační bezpečnost a šifrový ochrana informací).

Průmyslová bezpečnost: Komplexní zpracování bezpečnostního projektu subjektu v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb.

Personálna bezpečnosť: Komplexní zpracování směrnice a dokumentace personální bezpečnosti v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb. a následného poradenství v dané oblasti. 

Administrativní bezpečnost: Komplexní zpracování směrnice a dokumentace administrativní bezpečnosti v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb.

Informační bezpečnost (bezpečnost technických prostředků): Příprava a zajištění certifikace technického prostředku pro zpracování utajovaných skutečností v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb.

Objektová a fyzická bezpečnost: Odborný návrh a optimalizace chráněného prostoru podle zákona č. 412/2005 Sb. s přihlédnutím na celkovou ekonomickou realizaci samotného projektu. Následné zpracování dokumentace pro objektovou a fyzickou bezpečnost. Vypracování projektové dokumentace na vybudování chráněného prostoru. 

Samotné vybudování chráněného prostoru podle projektu - přístupové systémy, elektrický zabezpečovací systém, zabudování úschovného objektu, bezpečnostních dveří, dodání zařízení na likvidaci nosičů utajovaných skutečností, revize elektrických skutečností.

Kontaktní formulář

Vypracování bezpečnosti dokumentace ve smyslu GDPR od 139 € s pojištěním.

osobniudaj.cz, s.r.o. Nobelova 812/4,
160 00 00 Praha 6 - Vokovice

Nezávazná cenová nabídka zdarma

od 139€ s pojištěním

Poskytli jsme služby
více než
11 500 klientům

Bezplatná cenová nabídka

Otázky a odpovědi

Vážený klient, pokud jste nenašli
to co hledáte, nevahejte
nás kontaktovat.

Kontaktovat